• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

LABORATORIUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ

m10_02

27 czerwca br. w ośrodku "12 Dębów" w Zaździerzu odbyło się Laboratorium Animacji Społecznej - jest to jedno z działań   w ramach projektu "Ośrodek Ekonomii Społecznej Mazowsza Płockiego" realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej" przy współudziale Starostwa Powiatowego w Gostyninie

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wicestarosta -Andrzej Kujawski, który uczestniczył w warsztatach edukacyjnych jak i praktycznych. W laboratorium uczestniczyli  animatorzy subregionalni z województwa Mazowieckiego. Organizacje pozarządowe z powiatu gostynińskiego miały okazję zaprezentować swoją   działalność statutową min. zorganizowano wystawę obrazów i rzeźb gostynińskich artystów, korzenioplastykę, carving, naukę wyrobu pierogów, haftowania oraz papierowe wariacje. Ochotnicza Straż Pożarna z Kazimierzowa przeprowadziła pokazowe gaszenie pożaru.
Dzięki Laboratorium uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń, uczenia się diagnozy i wspólnego wypracowania rozwiązań w wymiarze lokalnym.

Odwiedzający

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.