• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

Konkurs "Przyroda gostynińska w obiektywie" edycja 2014

DSC_0122

 

 

W dniu 10.10.2014r. w Starostwie Powiatowym w Gostyninie nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. „Przyroda gostynińska w obiektywie” organizowanego przez Starostę Gostynińskiego we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Czytaj więcej...

Regionalny Konkurs Grantowy

 

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Regionalny Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.  O dotacje do 7 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2015 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2015 r. mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych  z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.  Termin składania wniosków upływa 6 listopada 2014 roku, o godzinie 12.00. Szczegółowe zasady konkursu, kryteria oceny merytorycznej, wzór formularza wniosku  oraz link do formularza wniosku w systemie elektronicznym znajdują się na stronie http://www.rownacszanse.pl/

L Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego,

 

 L Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego, odbędzie się 19 września 2014r. (piątek) o godz. 10 00 w Sali Posiedzeń Rady Powiatu  Gostynińskiego  ul. R. Dmowskiego 13.   

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy z zakresu BHP i ekologii rozstrzygnięty

DSC_0002

We wtorek 9 września w sali konferencyjnej Starostwa Powia- towego odbył się  Mazowiecki Konkurs Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów organizowany przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie

Była to już V edycja tego konkursu na szczeblu powiatowym. Ma on na celu promocję bezpieczeństwa pracy na roli oraz uświadamianie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

Czytaj więcej...

Odwiedzający

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.