• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

DSC_0001

5 września br. odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, którego głównym  tematem było przygo- towanie samorządów na wypadek potencjalnego wystąpienia ognisk afrykańskiego pomoru świń oraz zagrożenia związanego z gorączką krwotoczną Ebola. 

W posiedzeniu uczestniczyli Starosta Gostyniński , przedstawiciele władz gminnych : Wójtowie Gmin: Gostynin, Szczawin Kościelny, Sanniki . Obecni byli także komendanci powiatowi Policji i Państwowej Straży Pożarnej,  Powiatowy Inspektor Sanitarny, Powiatowy Lekarz Weterynarii, Kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Kierownik Oddziału w Gostyninie Pogotowia Ratunkowego, Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa oraz pracownicy jednostek samorządowych z terenu Powiatu Gostynińskiego zajmujących się problematyką zarządzania kryzysowego.

Czytaj więcej...

XVI Dożynki Województwa Mazowieckiego

plakat_2014

Dożynki wojewódzkie to doskonała okazja do wspólnego podziękowania mieszańcom mazowieckiej wsi za trud ich pracy, za plony i kultywowanie regionalnych tradycji.

Tegoroczne święto plonów, obchodzone będzie wspólnie przez Województwo Mazowieckie, Diecezję Płocką, Powiat Płocki, Gminę Staroźreby i odbędzie się 7 września 2014r. w Staroźrebach na płycie stadionu LKS ŚWIT Staroźreby (pow. płocki).

XLIX Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego


29 sierpnia 2014r. ( piątek) o godz. 10 00 w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego, ul. R. Dmowskiego 13 odbędzie się XLIX Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego.

Czytaj więcej...

Mazowieckie Barwy Wolontariatu

plakat2014

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik zaprasza do udziału w konkursie  „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”
Konkurs jest etapem wojewódzkim ogólno- polskiego konkursu „Barwy Wolontariatu”, którego organizatorem jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, reprezentowana na terenie województwa mazowieckiego przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie.

W ramach Konkursu w województwie mazowieckim zostaną wyłonieni laureaci lokalni, którzy wezmą udział w finale ogólnopolskim.

Czytaj więcej...

Odwiedzający

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.