• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

15 LAT POWIATU

d4_01
W czwartek 29 maja w Gostynińskim Centrum Edukacyj- nym  odbyły się uroczystości z okazji 15-lecia powstania powiatu gostynińskiego.

 

Gości powitał wicestarosta Andrzej Kujawski:

- Piętnasta rocznica funkcjonowania obchodzona jest przez wszystkie powiaty w Polsce. Powiat Gostyniński wkroczył w ten okres szczególnie dumny, uporaliśmy się z wieloma trudnymi problemami jak funkcjonowanie służby zdrowia, funkcjonowanie PKS Gostynin, szeroko rozumianą pomocą społeczną, a szczególnie, mam nadzieję, zabezpieczyliśmy stabilność finansów powiatu

Starosta Jan Baranowski przedstawił informacje o Starostwie, zaznaczając, że w samorządzie działa od samego początku, od 1989 roku.

- Zbliżamy się do końca czwartej kadencji władz samorządowych. Przez ten czas z wielką odpowiedzialnością wypełnialiśmy zadania zarówno te ustawowo zlecone samorządowym władzom powiatowym z zakresu administracji rządowej, jak i te przyjmowane do realizacji przez Radę Powiatu Gostynińskiego

Czytaj więcej...

Jak „wykorzystać” Bonda

Centrum Edukacji Grupa Orlen zaprasza na Konferencję językową adresowaną do nauczycieli.

Konferencja rozpocznie się 5 czerwca (czwartek) o godzinie 13.00 i potrwa do 15.45.  Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat.

Konferencję językową rozpocznie wykład zatytułowany „Jak skutecznie motywować siebie i innych”. Wygłosi go Aleksander Pawlicki, nauczyciel, badacz, trener. W przerwie uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi wydawnictwami dotyczącymi nauczania języków obcych.

Pełna treść zaproszenia

KULTUROMANIAK 2014

30 kwietnia mija termin nadsyłania zgłoszeń do VIII Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego "KULTUROMANIAK 2014"pod Honorowym Patronatem  Adama Struzika - Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Dariusza Jaszczuka - Burmistrza Mrozów. Organizatorem konkursu jest Gminne Centrum Kultury w Mrozach, a współorganizatorem Powiat Miński. Tegoroczna edycja przeglądu jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER PROW na lata 2007-2013.

Inicjatywa skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z terenu Mazowsza, którzy działają w następujących dziedzinach sztuki: plastyka, teatr, taniec, śpiew.

Przegląd odbędzie się między 12 a 15 maja. Uczestników poszczególnych kategorii oceni profesjonalne jury. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będą pracownicy GCK oraz koordynator przedsięwzięcia. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i gadżety, a laureaci nagrody rzeczowe.

Regulamin VIII Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego
Karta zgłoszenia

Bezpłatne szkolenia

rozpod

CONSULTOR zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Rozwój podregionu ciechanowsko-płockiego!" realizowanego w ramach Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

 

Celem projektu jest wzmocnienie potencjału kadrowego 43 przedsiębiorstw sektora MMŚP branży handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów, budownictwo oraz przetwórstwo przemysłowe z obszaru podregionu ciechanowsko-płockiego. Instytucją Pośredniczącą jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Odwiedzający

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.