• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

Zaszczep w sobie chęć szczepienia!

Wojewoda Mazowiecki uprzejmie informuje, iż w styczniu br. rozpocznie się zainicjowana przez Główny Inspektorat Sanitarny kampania medialna pod hasłem „Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”, której celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym.

Czytaj więcej...

XLIV Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego,

Zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (tekst jednolity Dz. U. z 2013r.  poz. 595  z póź.  zm.) XLIV  Sesj Rady Powiatu Gostynińskiego, odbędzie się 31 stycznia  2014r.(piątek) o godz.1000 w Sali Posiedzeń Rady Powiatu  Gostynińskiego  ul.R.Dmowskiego 13. 

Czytaj więcej...

Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Warszawie ogłasza IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn.  „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!

Konkurs przebiegać będzie we współorganizacji z Dyrekcjami Szkół Podstawowych, zainteresowanymi jednostkami samorządu terytorialnego, które zgłoszą swój akces w powyższym przedsięwzięciu.  Konkurs na Mazowszu ma charakter 2-etapowy.

Czytaj więcej...

Równać Szanse 2014

Stwórz z młodymi ludźmi projekt, dzięki któremu poczują się oni ważni i docenieni!

Rusza Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2014” na projekty dla młodych ludzi. Takie, o których będzie głośno w całej okolicy! Takie, które odmienią życie uczestników! Takie, z których to oni sami będą dumni! Nieważna jest dziedzina – ważny jest rozmach, zaangażowanie i samodzielność młodych ludzi. 

Czytaj więcej...

Odwiedzający

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.