• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

Uwaga, producenci owoców i warzyw !!!

Agencja Rynku Rolnego informuje, że od dziś, tj. od 29 października 2014 r. producenci owoców i warzyw, którzy chcą skorzystać z kolejnego nadzwyczajnego wsparcia, mogą składać powiadomienia do właściwego, ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta, Oddziału Terenowego ARR.

Powyższa informacja wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2014r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz.U. z 2014 r., poz. 1468)

Szczegółowe informacje o mechanizmie można uzyskać w telefonicznym punkcie informacyjnym (22) 661-72-72, w oddziałach terenowych ARR oraz na stronie internetowej
www.arr.gov.pl w zakładce embargo.


Iwona Ciechan
Rzecznik Prasowy
Agencja Rynku Rolnego

LI Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego

LI Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego odbędzie się 17 października 2014r (piątek)  o godz. 10 00   w Sali Posiedzeń Rady Powiatu  Gostynińskiego  ul. R. Dmowskiego 13. 

Czytaj więcej...

POWIATOWE KOMPLEKSOWE ĆWICZENIE OBRONNE ,,GOSTYNIN 2014”

STAROSTWO POWIATOWE W GOSTYNINIE INFORMUJE,
że w dniach 25 – 26 września 2014 r. na terenie powiatu gostynińskiego odbędzie się POWIATOWE KOMPLEKSOWE ĆWICZENIE OBRONNE ,,GOSTYNIN 2014”
na temat: ,,Osiągania wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacji przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny oraz w czasie wystąpienia sytuacji kryzysowej na terenie powiatu gostynińskiego”.

Czytaj więcej...

„Pojezierzem na rowerze”- rajd rowerowy

Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego przy wsparciu Klubu Turystyki Kolarskiej "BeneqTeam" zaprasza na rajd rowerowy „Pojezierzem na rowerze”. Wszystkich chętnych zapraszamy na Start w sobotę  27 września 2014 r.o godz.1100 -parking przed Halą Sportową w Łącku

W załączeniu regulamin rajdu oraz karty zgłoszenia.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia osoby pełnoletniej
Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej

Naturalny zakątek Pojezierza Gostynińskiego

Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego organizuje konkurs fotograficzny pn. ,,Naturalny zakątek Pojezierza Gostynińskiego’’. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

W załączeniu regulamin konkursu wraz z załącznikami:

Regulamin konkursu fotograficznego
Karta uczestnictwa w konkursie
Zgoda na przetwarzanie danych osobowychletniej

Konkurs na stanowisko dyrektora

Zarząd Powiatu Gostynińskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Gostyninie.

Ogłoszenie o konkursie publikowane jest na stronie BIP urzędu pod adresem:

http://bip.gostynin.powiat.pl/?a=4424

Odwiedzający

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.